no-img
تکست آهنگ های ایرانی

تکست آهنگ های ایرانی


تکست آهنگ های ایرانی

ادامه مطلب

پوزیشن رابطه جنسی برای مردان بیمار + پوزیشن برای پیرمردها
zip
مرداد ۶, ۱۳۹۸

پوزیشن رابطه جنسی برای مردان بیمار + پوزیشن برای پیرمردها


پوزیشن رابطه جنسی برای مردان بیمار

برای رابطه جنس با مرد بیمار و یا پیرمرد باید پوزیشن خاصی داشت. وقتی مرد بیمار است زنباید پوزیشن مخصوص را بلد باشد تا بتواند رابطه جنسی را گرم نگه دارد.

با توجهبه اینکه مردان بیشتر به کارهای سخت مشغول می شوند، پس احتمال آسیب دیدن آنها بیشتر است و در بعضی از مواقع ممکن است نتوانند به خوبی حرکت کنند. الاع داشتن از پوزیشن مناسب جنسی مخصوص مردان بیمار برای زوج ها این امکان را فراهم می کند تا با وجود ناتوانی مرد در ایستادن و یا نشستن، بتوانند سکسی مناسب و هیجان انگیز داشته باشند. در این صورت مرد و زن از فواید رابطه جنسی برخوردار می شوند و لذت می برند.

اگر همسر شما به دلیل بیماری و یا پیر بودن نمی تواند رابطه جنسی خوبی داشته باشد، پس باید این پوزیشن ها را یاد بگیرید.

پوزیشن مخصوص رابطه جنسی برای مردان بیمار و پیر

پوزیشن ها و حالت های سکس رای مردان بیمار باید طوری باشد که فرد مورد نظر در صورتی که روی تخت خوابیده است بتواند آنها را براحتی انجام دهد. پوزیشن هایی که کنترل آنها را باید زن به عهده بگیرد.

پوزیشن دختر گاوچران (Cowgirl)

در میان پوزیشن های رابطه جنسی مخصوص مردان بیمار، پوزیشنی به نام دختر گاوچران نیز به چشم می‌خورد! در این رابطه زن کنترل کننده کامل رابطه جنسی است. این پوزیشن را می‌توان به صورتی که مرد روی تخت دراز بکشد و زن روی آلت او قرار بگیرد انجام داد. همچنین این حالت به صورت برعکس نیز قابل انجام است و زن می‌تواند به گونه‌ای روی آلت مرد قرار بگیرد که پشت وی به سمت مرد باشد.
در پوزیشن جنسی دختر گاوچران، مرد و زن به یک اندازه لذت می‌برند. هر چند ممکن است به دلیل این که زن نقش غالب را در رابطه جنسی دارد، احساس لذت بیشتری تجربه کند. در این حالت زن می‌تواند زمانی که احساس ناراحتی یا درد کرد، پوزیشن را تغییر دهد. به دلایلی که ذکر شد، این رابطه از سوی زنان نیز با استقبال بیشتری مواجه می‌شود.

پوزیشن اسپونینگ (Spooning)

در این پوزیشن مرد به پهلو خوابیده روی تخت قرار می‌گیرد و زن باید جلوی او به صورت درازکش باشد. مرد در این حالت می‌تواند از یک دستش برای حائل بدن خود استفاده کند و به حالت نیمه خوابیده باشد. زن نیز باید پای خود را که به سمت مرد قرار دارد مقداری بلند کند تا رابطه به خوبی انجام شود.
در این پوزیشن زن می‌تواند کند یا تند بودن رابطه را تحت کنترل داشته باشد. همچنین با توجه به این که هر دو زوج در حالت خوابیده هستند، وزن هیچ یک از آن‌ها روی بدن دیگری قرار نمی‌گیرد و مردانی که به دلیل ضعف جسمانی توانایی تحمل وزن طرف مقابل را ندارند، در رابطه جنسی که دارند دچار مشکل نخواهند شد.
در پوزیشن اسپونینگ، زوج‌ها می‌توانند رابطه جنسی را به صورتی که مقابل هم دراز کشیده‌اند نیز تجربه کنند. در این حالت زن پایش را بلند کرده و مانند روش قبل به سمت بالا یا نقطه مقابل هدایت می‌کند.

بخوانید: خشونت در سکس؛ رابطه جنسی خشن، سکس خشن


 

پوزیشن نشسته (Sitting)

یکی دیگر از پوزیشن های مناسب برای زوج‌هایی که مرد توانایی تحرک کمی دارد، پوزیشن نشسته در نظر گرفته شده است. در این پوزیشن مرد می‌تواند روی یک صندلی یا در لبه تخت قرار بگیرد و زن به نحوی که پاهایش را در دو طرف او قرار داده، روی آلت تناسلی مرد قرار داشته باشد. در پوزیشن نشسته تمام کنترل رابطه در دست زن است. مرد می‌تواند با لمس زن و تحریک خودش و وی در این حالت، رابطه جنسی را لذت‌بخش‌تر کند.

نوشته پوزیشن رابطه جنسی برای مردان بیمار + پوزیشن برای پیرمردها اولین بار در روزانه. پدیدار شد.موضوعات :
سرگرمی

درباره نویسنده

jgylbepoj 826 نوشته در تکست آهنگ های ایرانی دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *