no-img
تکست آهنگ های ایرانی

تکست آهنگ های ایرانی


تکست آهنگ های ایرانی

ادامه مطلب

خانم ها پس از رابطه مقعدی چه کارهایی باید انجام دهند؟
zip
مرداد ۶, ۱۳۹۸

خانم ها پس از رابطه مقعدی چه کارهایی باید انجام دهند؟


خانم ها پس از رابطه مقعدی چه کارهایی باید انجام دهند؟

خانم ها پس از رابطه جنسی مقعدی باید دوش بگیرند و به دستشویی بروند، این کارها باعث می شود که آلودگی ناحیه مقعد از بین برود. پس از رابطه مقعدی بهتر است تمرینات کگل را انجام دهید و از رابطه جنسی مقعدی مکرر هم جلوگیری کنید تا بافت های مقعد دچار آسیب احتمالی نشوند.

اگر با وجود آگاهی از عواقب رابطه جنسی از پشت، باز هم این نوع رابطه را تجربه می کنید باید اقدامات لازم پس از رابطه مقعدی را بدانید. اینکه چه کارهایی پس از رابطه مقعدی برای کاهش درد و خطر بیماری باید انجام گیرد مهم می باشد. امتحان کردن رابطه مقعدی توسط زن و مرد می تواند برای افزایش هیجان جنسی و از بین بردن یکنواختی آن انجام شود. در صورتی که این رابطه باید انجام شود و هم زن و هم مرد نسبت به انجام آن راغب باشند پس مقدماتی برای حفظ سلامتی زن مورد نیاز است که باید انجام شود.

نکاتی برای حفظ سلامتی بعد از رابطه مقعدی

در این قسمت از سایت روزانه نکاتی پس از رابطه جنسی مقعدی به منظور حفظ سلامت را می خوانید که با رعایت کردن این موارد از عوارض رابطه مقعدی کاسته می شود.

استفاده از دوش مقعدی

شستن مفعد که به آن دوش مقعدی هم می گویند یکی از روش های حفظ سلامت افراد علاقه مند به این نوع رابطه می باشد. انجام دادن دوش مقعد قبل از شروع کردن رابطه باعث می شود این ناحیه تمیز شود و باکتری هایی که وجود دارند از بین بروند. بعد از تمام شدن رابطه جنسی هم استفاده از آب گرم برای دوش مقعد دردی را که در این ناحیه وجود دارد را تسکین می دهد و احتمال عفونت و تجمع میکروب را در این ناحیه از بین می برد.

بلافاصله رابطه مقعدی را تکرار نکنید

اگر بعد از انجام سکس مقعدی در دفع کردن مدفوع دچار مشکل شدید و یا اینکه در موقع نشستن، در این ناحیه دچار درد شدید شدید پس شما آماده سازی مقعد قبل از رابطه را انجام نداده اید و این مشکلات برای شما رخ داده است.

برای کم کردن درد و مشکلاتی که به دلیل انجام رابطه مقعدی برای شما پیش آمده است، به شما توصیه می کنیم که تا چند وقت از انجام این رابطه جنسی خودداری کنید. برای انجام مجدد رابطه مقعدی باید در مورد شیوه درست انجام این کار تحقیقات لازم را انجام دهید و از روان کننده برای کاهش یافتن آسیب های وارده به دیواره اطراف مقعد استفاده کنید.

انجام تمرینات کگل

پس از رابطه مقعدی می توانید تمرینات کگل انجام دهید تا عضلات این ناحیه به شکل اولیه ای که داشته اند برگردند. تمیرنات کگل بی اختیاری هنگام دفع ادرار و مدفوع را می کاهد و برای تقویت لگن و کاهش فشار بر روی آن هنگام رابطه جنسی موثر می باشد.

برای انجام تمیرن باید به صورت ریلکس روی زمین دراز بکشید. سپس پاهای خود را بر روی یک توپ یا صندلی قرار دهید و کمی آنها را از هم باز کنید.

حالا عضلات ناحیه لگن را به مدت ۸ تا ۱۰ ثانیه منقبض کنید و سپس آنها را آزاد کنید. این تمرین را می توانید ۴ یا ۵ بار انجام دهید.

خانم ها پس از رابطه مقعدی چه کارهایی باید انجام دهند؟

 

دستشویی رفتن

بعد از رابطه مقعدی، برای تمیز شدن ناحیه مقعد و برگرداندن آن به حالت اولیه باید به دستشویی بروید. برای نخستین بار شاید مدفوع پس از رابطه برای شما دردناک شود، ولی نباید از این کار اجتناب کنید. باید توجه داشته باشید که تا هر اندازه رابطه مقعدی شدیدتر و بدون آمادگی انجام شده باشد، دستشویی رفتن پس از آن کمی سخت تر می شود.

استفاده از کاندوم

یکی از نکاتی که متخصصان توصیه می کنند، این موضوع که پس از انجام رابطه مقعدی، برای برقراری رابطه جنسی واژن حتما از کاندوم استفاده کنند. این کار مانع از این می شود که میکروب های ناحیه مقعد به درون واژن شوند و فرد را از خطر ابتلا به بیماری های مقاربتی و بیماری های دیگر محافظت می کنند.

نوشته خانم ها پس از رابطه مقعدی چه کارهایی باید انجام دهند؟ اولین بار در روزانه. پدیدار شد.موضوعات :
سرگرمی

درباره نویسنده

jgylbepoj 826 نوشته در تکست آهنگ های ایرانی دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *